Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Спорт

Буковинські каратисти здобули «бронзу» на турнірі у Каїрі

З 3 по 5 вересня в Каїрі (Єгипет) проходив етап Прем’єр Ліги Karate1. Честь України на турнірі захищали 20 спортсменів. До складу збірної увійшли й буковинські каратисти – Віктор Стефанюк, Андрій Заплітний та Різван Талібов. Загалом, на змаганнях українські спортсмени виграли 8 медалей, три з них вибороли саме представники Чернівецької області.

Про це пише Інформаційне агентство АСС з посиланням на пресслужба Української федерації карате.

Наші спортсмени здобули 8 нагород: 2 «золоті», 2 «срібні» та 4 «бронзові», – повідомляє сайт УКФ. Так, у перший день змагань до півфіналів у категорії -60 кг вийшли Нікіта Філіпов та Віктор Стефанюк, а Андрій Заплітний (-75 кг) пробився до «бронзового» фіналу. «На другий день до них доєдналися ще п’ятеро українців: до фіналів пробилися Аніта Серьогіна (-61 кг), Галина Мельник та Еліна Сєлємєнєва (обидві – -68 кг) і Анастасія Степашко (68+ кг), до півфіналу вийшов Різван Талібов (84+ кг)», – повідомляють у федерації. Відтак, Аніта Серьогіна у Каїрі виграла своє друге в кар’єрі «золото» Прем’єр Ліги. Галина Мельник та Еліна Сєлємєнєва створили український фінал у категорії -68 кг. У вирішальному бою львів’янка дала урок юній спортсменці з Запоріжжя – 7:0. Анастасія Степашко (68+ кг) пробилася до фіналу, де мінімально поступилася єгиптянці Солії Абуісмаїл – 1:2. Українські чоловіки відзначилися чотирма «бронзовими» медалями. Зокрема, нагороди здобули Нікіта Філіпов, Віктор Стефанюк, Андрій Заплітний та Різван Талібов.