Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Новини області

Де сьогодні на Буковині не буде світла: адреси

У Чернівецькій області сьогодні, 1 вересня, низка населених пунктів залишатиметься без електропостачання через планові відключення.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії “Чернівціобленерго”.

Вижницький РЕМ

частково с.Банилів, вул.Гайдамацька, Дружби, Н.Левицького, Романенка О. – з 8.00 до 17.00Частково с.Лукавці х.Майдан вул.Центральна, Підлісна, Майдан,С.Бандери, Кисилиці – з 8.00 до 17.00Частково смт.Берегомет, вул.Багнянська, Вижницька,Головна,І.Миколайчука,Карбишева,Кузнечна,Молодіжна,Незалежності,Кушнірська, Радянська,Ю.Федьковича – з 8.00 до 17.00частково с.Іспас, Іспаський Майдан – з 8.00 до 17.00Частково с.Карапчів, вул.Нова, Раківецька, Центральна – з 8.00 до 17.00Частково м.Вашківці – з 8.00 до 17.00с.Карапчів, с.Вали – з 8.00 до 17.00частково с.Мілієво, вул.24 серпня, 9 травня, Долішня, Заводська, Підлужна, Л.Українки. Черемоша, Черемшини, Шевченка – з 8.00 до 17.00частково с.Виженка, вул.Головна, вул.Судилівська – з 8.00 до 17.00 частково с.Іспас, вул.Головна, Дружби, пров.Луговий, Черемоша, Шевченка, Фільварочна – з 8.00 до 17.00частково смт.Берегомет – з 8.00 до 17.00Частково с.Лопушна (ПЛ-10кВ Ф-25 -Ферма – підприємці) – з 8.00 до 17.00с.Сл.Банилів, частково м.Вашківці – з 8.00 до 17.00Частково с.Чорногузи, вул.Р.Шухевича, Б.Хмельницького – з 8.00 до 17.00Частково с.Замостя , вул.Першотравнева – з 8.00 до 17.00частково с.Коритне, с.Бережонка вул.Бережницька, Зарічна, Кобилянська, Кут Підзолота, Набережна, Першотравнева, Ю.Федьковича – з 8.00 до 17.00Частково с.Замостя , вул.Буковинська, Гагаріна, Головна, Дружби, Л.Українки, Миру, Центральна, Шевченка, Ю.Гагаріна, Молодіжна – з 8.00 до 17.00 Частково с.Волока , вул.Вишнева, Діброва, Карапчівська, Кобилянська, Підгірна, пров.Дальній – з 8.00 до 17.00Частково м.Вашківці , вул.Героїв Майдану, Затеплична, Черемошна, Гараса, Кобилиці, Молодіжна – з 8.00 до 17.00частково с.Виженка, вул.Головна, вул.Велика Виженка – з 8.00 до 17.00частково с.Кибаки , вул.Тильчинська – з 8.00 до 17.00частково смт.Берегомет, вул.Колгоспна, Вижницька, Центральна – з 8.00 до 17.00с.Лукавці, с.Лукавецький майдан, с.Міліївський Майдан, Частково смт.Берегомет, Чорногузи, с.Іспас – з 8.00 до 17.00м.Вижниця – з 8.00 до 17.00частково с.Вали, вул.Майданська, Центральна – з 8.00 до 17.00частково с.Виженка, вул.Мала Виженка, буд.536-Б/замовник Карингтон Стівен./ – з 8.00 до 17.00частково с.Виженка, вул.Мала Виженка, буд.479-Б/замовник Гулей І.Т./– з 8.00 до 17.00частково с.Черешенька, вул.Яремчука Н. буд.126/замовник Поліщук О.Р./ – з 8.00 до 17.00частково м.Вижниця, вул.Рівнянська буд.10/замовник Гулей І.Т./ – з 8.00 до 17.00частково м.Вижниця, вул.Поповича, буд.4 /замовник Завялець Л.І./ – з 8.00 до 17.00частково с.Іспас, пров.Довбуша,1-й буд.15/замовник Оринчук Я.І./ – з 8.00 до 17.00частково с.Іспас, вул.Вовчка М. буд.12/замовник Мензак І.Д./ – з 8.00 до 17.00частково с.Іспас, вул.І.Миколайчука /замовник Лучик Л.Я./ – з 8.00 до 17.00частково с.Іспас, Урочище “Коритниця” /замовник Демко П.В./ – з 8.00 до 17.00частково с.Іспас, вул.Садова,буд.31 /замовник Гордійчук М.П./ – з 8.00 до 17.00частково с.Іспас, вул.Л.Українки,буд.12 /замовник Кудрик В.І./ – з 8.00 до 17.00частково с.Іспас, провул.Головний 2-й, буд.4б/замовник Іванюк О.І./ – з 8.00 до 17.00частково с.Банилів, вул.Воробкевича,буд.30 /замовник Петрейко Н.І./ – з 8.00 до 17.00частково с.Банилів, вул.Іванчука /замовник Герецун М.М./ – з 8.00 до 17.00частково с.Лукавці, вул.Мигівська,буд.2а /замовник Горюк Б.М./– з 8.00 до 17.00частково с.Лопушна, /замовник Граб О.І./ – з 8.00 до 17.00частково смт.Берегомет вул.Галана,буд.3-ф /замовник Гаврилюк Г.Ю./ – з 8.00 до 17.00частково смт.Берегомет вул.Зарічна,буд.9 /замовник Зайцев В.В./ – з 8.00 до 17.00частково смт.Берегомет вул.Зарічна,буд.17-а /замовник Мендришора Г.П./ – з 8.00 до 17.00частково с.Волока, вул.Марчука – з 8.00 до 17.00частково с.Волока, вул.Марчука,буд.41 /замовник Сандуляк О.І./ – з 8.00 до 17.00частково с.Волока, вул.Кобилянської О.,буд.46 /замовник Сердюк В.Є./ – з 8.00 до 17.00частково с.Багна, вул.Н.Яремчука, буд.29- /замовник Перепелиця С.В./ – з 8.00 до 17.00частково с.Багна, вул.Солонецька, буд.392а- /замовник НПП “Вижницький”/ – з 8.00 до 17.00частково с.Мигове, вул.Горкутська,буд.3 /замовник Мікулеску А.М./ – з 8.00 до 17.00частково с.Мигове, вул.Великівська,буд.67Б /замовник Ковальчук Г.В./ – з 8.00 до 17.00частково с.Мигове, вул.Комарова /замовник Татарчук В.П./ – з 8.00 до 17.00частково с.Мигове /замовник Соловей Н.В./ – з 8.00 до 17.00частково с.Чорногузи, вул.Черемоша, буд.5- /замовник Михайлюк Л.І./ – з 8.00 до 17.00частково м.Вашківці, вул.Кармелюка,буд.11 /замовник Кожевніков Л.С./ – з 8.00 до 17.00частково м.Вашківці, вул.Л.Українки,буд.6В /замовник Курик Р.Д./ – з 8.00 до 17.00частково с.Коритне, хутір Гнилець, вул.Тракторна,буд.12 /замовник Коропатніцька О.С./ – з 8.00 до 17.00частково с.Коритне, вул.Кобилянська,буд.7 /замовник Скутар П.В./ – з 8.00 до 17.00частково с.Сл.Банилів, вул.Українська,буд.89а /замовник Гайсан С.І./ – з 8.00 до 17.00Частково с.Банилів, вул.Воробкевича, Головна, Гостинець, Грушевського, Дощівника, О.Кобилянської, Л.Українки, Поповича, Центральна, Франка,Яремчука, Підлужна – з 8.00 до 17.00Частково с.Банилів, вул.Воробкевича, Головна, Гостинець, Грушевського, Дощівника, О.Кобилянської, Л.Українки, Поповича, Центральна, Франка,Яремчука, Підлужна; Небесної Сотні, Лугова, Ю.Гагаріна – з 8.00 до 17.00Частково с.Банилів, вул.Котляревського, Головна, Гостинець, О.Кобилянської, Мухи, Центральна, Пушкіна , Яремчука, Гатна, Гребінки,Молодіжна 01,09,2021 ПЛ-0,4кВ Л-2 від ТП-73, включення МКТП-545, перезаживлення споживачів – з 8.00 до 17.00частково с.Карапчів, Грабова,Центральна,Надрічна, АВМ, тік – з 8.00 до 17.00частково с.Карапчів, млин, Мочара. Ялинка, Граб”є – з 8.00 до 17.00частково с.Карапчів, с.Бабино, вул.Хмелівська, Глибокий Яр, Головна, Городок, Лісова,Ялинкова – з 8.00 до 17.00

Герцаївський РЕМ

с.Тернавка – частково – з 9.00 до 17.00с.Остриця – частково – з 9.00 до 17.00с.Молниця – частково – з 9.00 до 17.00с.Маморниця — повністю – з 9.00 до 17.00с.Хряцька – частково – з 9.00 до 17.00

Глибоцький РЕМ

с.Купка – з 9.00 до 17.00с.Петричанка – з 9.00 до 17.00с.Чагор – з 9.00 до 17.00с.Тереблече – з 9.00 до 17.00с.Коровія – з 9.00 до 17.00с.Опришени – з 9.00 до 17.00с.Привороки – з 9.00 до 17.00с.Волока – з 9.00 до 17.00

с.Чагор – з 9.00 до 17.00с.Глибока – з 9.00 до 17.00с.Коровія – з 9.00 до 17.00с.Глибока – з 9.00 до 17.00с.Станівці – з 9.00 до 17.00с.Опришени – з 9.00 до 17.00с.Волока – з 9.00 до 17.00с.Коровія – з 9.00 до 17.00с.Глибока – з 9.00 до 17.00с.В.Кузьмін – з 9.00 до 17.00с.Станівці – з 9.00 до 17.00с.Чагор – з 9.00 до 17.00с.Йорданешти – з 9.00 до 17.00с.Корчівці – з 9.00 до 17.00с.Волока – з 9.00 до 17.00с.Коровія – з 9.00 до 17.00с.Грушівка– з 9.00 до 17.00с.Чагор – з 9.00 до 17.00

с.Кам’янка – з 9.00 до 17.00с.Тарашани – з 9.00 до 17.00с.Коровія – з 9.00 до 17.00с.Купка – з 9.00 до 17.00с.Ст.Вовчинець – з 9.00 до 17.00с.Н.Вовчинець – з 9.00 до 17.00с.Глибока – з 9.00 до 17.00с.Чагор – з 9.00 до 17.00с.Станівці – з 9.00 до 17.00с.Коровія – з 9.00 до 17.00с.Просіка – з 9.00 до 17.00с.Тарашани – з 9.00 до 17.00с.Волока – з 9.00 до 17.00

Кельменецький РЕМ

Кельменці – з 9.00 до 17.00с.Нелипівці – з 9.00 до 17.00

Кіцманський РЕМ

х. Греблино (частково) – з 8.30 до 17.00с. Селятин частково (х. Галецівка) – з 8.30 до 17.00

Сокирянський РЕМ

с.Шишківці, в.Озерна, ТП-168 Л-1,2 вул.Шевченка, Головна, Л.Українки, Федьковича, Хотинська, Бесарабська – з 8.30 до 17.00

Сторожинецький РЕМ

Частково с.В.Кучурів, вул.Головна – з 8.00 до 20.00Частково с.В.Кучурів, вул.Огієнко – з 8.00 до 20.00Частково с.Костинці, с.Ясени – з 8.00 до 20.00Частково м.Сторожинець, с.Панка, с.Зр.Комарівці – з 8.00 до 20.00с.Тисовець – з 8.00 до 20.00

Хотинський РЕМ

м.Хотин, вул. Чкалова, В.Стуса, Буковинська, пр. Буковинський – з 9.00 до 17.00с. Поляна с. Млинки с. Рашків с. Гордівці с. Рухотин с. Корнешти – з 9.00 до 17.00с. Рукшин с. Чепоноси – з 9.00 до 17.00

Чернівці

вул.Заставнянська 16-46а, 11-23 вул.Маршала Рибалка 27-31,32-40 – з 9.00 до 16.00вул.Горького 2-18, 3-17 вул.М. Заньковецької 11 (гурт.мед.акад.) Площа Фiлармонiї 1-11, 4-6 вул.28 Червня 8-10, вул.Трояндова 1-15, 2-20 – з 9.00 до 14.00.