Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Новини України, Спорт

Буковинці вибороли «золото» чемпіонату світу зі змішаних єдиноборств

З 30 липня по 1 серпня у столиці Болгарії місті Софія пройшов чемпіонат світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дітей, юнаків та юніорів. У змаганнях взяли участь 331 спортсмен з 23 країн. Україну представляли 68 борці. У складі національної збірної виступали й буковинські спортсмени, яким вдалося вибороти «золоті» нагороди чемпіонату.

Про це передає ІА АСС з посиланням на Facebook-сторінку Національної федерації MMA України.

Зокрема, у повідомленні зазначається, що у різних вагових категоріях перші місця здобули й представники Чернівецької області. Так, Олексій Болбочан виграв «золоту» медаль у категорії 52 кг, Богдан Чорней – 48 кг, Віталій Бегей – у ваговій категорії 72+ кг. Загалом на цьому чемпіонаті збірна України стала першою у загальнокомандному заліку, здобувши 17 «золотих», 18 «срібних» та 17 «бронзових» нагород.