Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Новини України, Події

Буковинські борчині здобули дві медалі для української збірної на чемпіонаті Європи

Українки посіли перше місце в загальнокомандному заліку континентальної першості на чемпіонаті Європи з боротьби серед спортсменів до 23 років. Змагання відбувалися у столиці Македонії Скоп’є.

Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Збірна України здобула вісім медалей – 4 золотих, 1 срібну та 3 бронзові.

чернівецькі спортсменки здобули для команди дві бронзові нагороди. Так, Марія Винник посіла третє місце у ваговій категорії 53 кілограми, а Соломія Винник – 59 кілограмів.