Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Новини області, Спорт

ФСК “Буковина” перемогла вдома вінницьку “Ниву”

14 квітня у матчі 17 туру Другої ліги «Буковина» вдома приймала вінницьку «Ниву». Гра проходила без глядачів.

Про це повідомляє пресслужба клубу.

Матч активніше розпочали футболісти чернівецького клубу. Уже на 4 хвилині зустрічі міг забивати Палагнюк. Нападник завдав прямого удару зі штрафного – м’яч із-під стійки відбив на кутовий голкіпер Гурідов. Після розіграшу стандарту із близької відстані пробивав Дмитрієв – вище воріт.

Після цього гра дещо заспокоїлась та проходила під контролем «Буковини». Більшість часу між собою перепасовувались захисники «жовто-чорних». Гравці «Ниви» всією командою «сіли» у глибоку оборону. Подолати захисні редути вінничан чернівчанам вдавалось вкрай рідко. Основна загроза біля воріт Гурідова виникала після стандартів. Зокрема, на 22 хвилині розіграш штрафного закінчився ударом Орната – м’яч небезпечно пролетів над «дев’яткою». А за хвилину могли забивати гості – Загорулько пробивав ударом через себе, проте м’яч полетів туди, де перебував голкіпер «жовто-чорних» Пономаренко.

На 40 хвилині Калайтан обіграв двох суперників у штрафному майданчику, вийшов на ударну позицію, однак пробив у руки голкіпера. Зрештою, перший тайм голів не приніс.

Друга половина зустрічі розпочалась жваво – вже на 47 хвилині із меж штрафного майданичка ближній кут воріт «Ниви» розстрілював Боровець – голкіпер відбив на кутовий. Надалі картина гри була такою ж, як у першому таймі – «Буковина» контролювала м’яч, а «Нива» оборонялась та відповідала контратаками.

Значно активніше у нападі господарі почали грати із виходом на поле Козлова та Сивки. А на 85 хвилині «Буковина» відкрила рахунок. Хучбаров подав зі штрафного із правого флангу, Козлов п’яткою накинув точно на голову Палагнюка, а Василь пробив у протихід голкіперу – 1:0.

Через три хвилини міг подвоювати перевагу Клочан, однак після пасу Палагнюка півзахисник пробив повз ворота. А на 89 хвилині мали нагоду зрівняти рахунок вінничани – Гемега завершував контратаку ударом із гострого кута, м’яч пролетів неподалік від стійки.

Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 1:0. «Буковина» здобула три очки у цьому важкому матчі.

Склади команд:

«Буковина»: Пономаренко, Рябий, Дмитрієв, Орловський (К), Гакман, Боровець (Еногела, 63), Клочан, Орнат (Козлов, 73), Хучбаров (Карповський, 90+1), Калайтан (Сивка, 78), Палагнюк (Беслюбняк, 90+5).

Запасний: Пилипчук.

Головний тренер: Євген Коваленко.

«Нива»: Гурідов, Хохлов, Попов, Борячук, Сербул, Маляренко (Гемега, 88), Петрук (Зеленевич, 46), Калітов, Кучер (Браславський, 66), Георгієв, Загорулько (Білик, 88).

Запасні: Карабін, Подкуйко, Федорук.

Гол: Палагнюк, 85.

Попередження: Гакман (49), Клочан (52), Дмитрієв (65), Орловський (75).