Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Інформація, Новини області

На Буковині сьогодні низка населених пунктів залишиться без світла

Його мають відновити до 17:00 години

У Чернівецькій області сьогодні, 3 лютого, низка населених пунктів залишатиметься без електропостачання через планові відключення.

Про це повідомляється на офіційному сайті компанії “Чернівціобленерго”.

Вижницький район

Частково с.Мілієво прис.Коритниця – з 9.00 до 17.00

с.Вали – з 9.00 до 17.00

с.Лопушна, вул.Зарічна, буд.52 – з 9.00 до 17.00

м.Вашківці, вул.Сагайдачного, буд.26 – з 9.00 до 17.00

Герцаївський район

с. Горбово – частково – з 9.00 до 17.00

с.Остриця – частково – з 9.00 до 17.00

с.Молниця – частково – з 9.00 до 17.00

с.Могилівка – частково– з 9.00 до 17.00

с. Хряцька (х.Штрянга) – частково – з 9.00 до 17.00

с. Молниця ( п.СХТ)-повністю, с. Банчени-повністю, с. Горбово — частково – з 9.00 до 17.00

Глибоцький район

с.Слобідка – з 9.00 до 17.00

с.Глибока – з 9.00 до 17.00

Заставнівський район

Частково м.Заставна— вул-ці. Гагаріна, Галицького, Кобилянської, Незалежності – з 9.00 до 17.00

Частково с.Брідок— вул-ці.Головна, Миру, Пушкіна – з 9.00 до 17.00

Частково с.Брідок— буде відключено територію ферми ВРХ – з 9.00 до 17.00

Частково с.Чуньків — вул-ці. 1-го Травня, Боженка, Гагаріна, С.Бандери, Федьковича, Храпка, Шкільна, Ювілейна – з 9.00 до 17.00

Кіцманський район

с.м.т.Лужани вул,Польова, Федьковича, Івасюка, Миколайчука, Грушевського, Буковинська, Черемшини, Гагаріна, Першотравнева, Кармелюка, Яремчука, Молодіжна, Миру, Українська, Пушкіна, Пражинки, М.Торези, с.Шипинці вул.Лисенка, Яремчука – з 8.00 до 18.00

с.Н.Станівці вул.Б.Хмельницького – з 8.00 до 18.00

Новоселицький район

с. Магала, вул. Спортулуй, Богатирська, Федьковича, Клубна, Магалянська, 1 Червня, Шкільна, Гагаріна, пров. 1-2-й Федьковича, Емінеску, Крайня, Гаурянка, Інтернаціональна – з 9.00 до 17.00

с. Припруття (все село) – з 9.00 до 17.00

с. Ванчиківці вул. Басарабська, Кошового, Кутузова, Л. Каденюка, Перемоги, І. Крянге, Л. Кобилиці, Л. Українки, Малиновського, Миру, Пушкіна, О. Кобилянської, С. Воробкевича, Федьковича, Буковинська, Головна, Київська, Нікітіна, Центральна, Шкільна – з 9.00 до 17.00

с. Строїнці (Ферма, тр.Бригада, Птахофабрика) м. Новоселиця( Асфальтний Завод) – з 9.00 до 17.00

Путильський район

с.Усть-Путила частково, с.Довгопілля,Конятин,Яблуниця повністю – з 9.00 до 16.00

Сторожинецький район

с.Їжівці, частково смт.Красноїльськ – з 9.00 до 17.00

с.Банилів, с.Давидівка, с.Череш – з 9.00 до 17.00

с.Тисовець, частково с.В.Кучурів – з 9.00 до 17.00

Частково с.В.Кучурів, Годилів – з 9.00 до 17.00

Частково с.Снячів, с.В.Кучурів, с.Кам`яна – з 9.00 до 17.00

с.Бобівці, частково с.Старі Бросківці, Нові Бросківці, с.Ясени – з 9.00 до 17.00

с.Ропча, частково с.Верхні Петрівці – з 9.00 до 17.00

с.Годилів – з 9.00 до 17.00

Частково м.Сторжинець, вул. та пров.Клинівцької – з 9.00 до 17.00

Частково с.Годилів, вул. та пров.Коновальця – з 9.00 до 17.00

Частково с.В.Кучурів, вул.Головна – з 9.00 до 17.00

Частково смт.Красноїльськ, вул.Путна – з 9.00 до 17.00

Частково с.Годилів, вул.Шептицького – з 9.00 до 17.00

Частково с.Ропча, вул.Хашдеу – з 9.00 до 17.00

Частково с.Нижні Петрівці, вул.8-го береезня – з 9.00 до 17.00

Частково с.Михальча, вул.Стрілецька – з 9.00 до 17.00

Частково с.Панка, вул.В.Івасюка – з 9.00 до 17.00

Частково с.В.Кучурів, вул.Горіхова – з 9.00 до 17.00

Частково с.Ропча, вул.Емінеску М. – з 9.00 до 17.00

Частково с.Годилів, вул.Чорновола – з 9.00 до 17.00

Частково с.Годилів, вул.Головна – з 9.00 до 17.00

Частково смт.Красноїльськ , вул.М.Емінеску – з 9.00 до 17.00

Частково с.Глибочок вул.Головна, 12 – з 9.00 до 17.00

Частково м.Сторожинець, вул.Хотинська – з 9.00 до 17.00

Частково с. Михальча, вул.В.Висоцького – з 9.00 до 17.00

Частково с.Банилів-Підгірний, вул.Полянівська – з 9.00 до 17.00

Частково с.Банилів-Підгірний, вул.Довбуша – з 9.00 до 17.00

Частково с.Нижні Петрівці, вул.Головна – з 9.00 до 17.00

Частково м.Сторожинець, вул.Б.Хмельницького – з 9.00 до 17.00

Частково с.Годилів, вул.Чорновола – з 9.00 до 17.00

Частково м.Сторожинець, вул.Шептицького – з 9.00 до 17.00

Частково с.Панка – з 9.00 до 17.00

Частково с.Комарівці – з 9.00 до 17.00

Частково с.Н.Бросківці – з 9.00 до 17.00

Частково с.Їжівці – з 9.00 до 17.00

Частково м.Сторожинець – з 9.00 до 17.00

Частково с.Ст.Бросківці – з 9.00 до 17.00

Частково смт.Красноїльськ (кут Тражани) – з 9.00 до 17.00

Хотинський район

с. Владична від бані вул. Шевченко, К.Галкіна – з 9.00 до 17.00

с. Рукшин – з 9.00 до 17.00

Чернівці

вул.Кафедральна 2-4 вул.Ончула 2-4, вул.Поповича 5-15,4 вул.Героїв Майдану 5,7 – з 9.00 до 16.00

вул.Веренчанська дачі вул.Спаська дачі вул.Лужанська дачі – з 9.00 до 16.00

вул.Боброва 2-10, 1-17 вул.М. Жукова 17-29, 18-26 вул.Кутузова 1-17, вул.Щербанюка 46-48а, 75-85 2-й пров.Щербанюка 1-13, вул.О. Гузар 7-19, 8-16 вул.Суворова 15-21, 16а-30 вул.Щербанюка 22а,б,в-44, 61-73 – з 9.00 до 16.00

Залишити відповідь

ukUkrainian