Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Новини області, Спорт

Буковинські рибалки посіли друге місце на відкритому чемпіонаті області з рибальського спорту

Команда буковинських спортсменів «Баркас» посіла друге місце на відкритому Чемпіонаті Чернівецької області з рибальського спорту.

Також в особистому заліку друге місце виборов буковинський рибалка Ігор Мирончук. Його улов склав 3676 грам. Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Начальник у Управління молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації Погодін Олександр.

Змагання відбувалися 21 та 22 листопада в селі Непоротове, що на Сокирянщині. За першість у ловлі хижої риби спінінгом з берега змагалося 22 спортсменів із різних областей України.

“В особистому заліку чемпіоном став Чуйко Артем з суммою балів 3 та вагою 3289грам; Другим став Мирончук Ігор з суммою балів 4 та вагою 3676 грам; Третє місце посів Чернівецький спортсмен Антон Овелько з суммою балів 5 та найбільшою вагаю чемпіонату 4872гр. Вітаємо всіх учасників змагань та бажаємо подальших перемог”, – йдеться в дописі.