Буковинці вибороли нагороди на міжнародному турнірі зі стрільби з лука

У місті Львів проходив 57-ий міжнародний турнір зі стрільби з лука “Золота осінь”. За нагороди у змаганнях боролися 160 спортсменів з 29 команд.

Про це повідомляє начальник управління молоді та спорту Чернівецької ОДА Олександр Погодін у Facebook.

Команда Чернівецької області повернулася зі змагань з великою кількістю нагород.

В особистому заліку серед кадеток 2 місце посіла Вірста Каріна (тренер Єгоров А.І).

В особистому заліку серед кадетів 3 місце посів Матлак Олександр (тренер Капанадзе С.Ю і Арініна А.М).

В змішаних командах серед кадетів

• 2 місце посіла команда у складі Чобанюк Анна (тренер Єгоров А.І і Єгорова Н.М) і Матлак Олександр (тренер Капанадзе С.Ю і Арініна А.М);
  • 3 місце посіла команда у складі Вірста Каріна (тренер Єгоров А.І) і Смірнов Олексій (тренер Капанадзе С.Ю і Арініна А.М).

В командних змаганнях дівчата-кадетки вибороли золото і стали чемпіонами цих змагань.

1 місце посіла команда у складі Вірста Каріна (тренер Єгоров А.І), Мінтянська Олександра (тренер Єгоров А.І) і Шубкіна Ольга (тренер Єгоров А.І і Ярмістий В.В).

Кращими серед кадетів стали лучники Чернівецької області:

• 1 місце посіла команда у складі Гончарук Дмитро (тренер Капанадзе С.Ю і Арініна А.М), Костик Стефан (тренер Єгоров А.І і Ярмістий В.В) і Смірнов Олексій (тренер Капанадзе С.Ю і Арініна А.М);
  • 2 місце посіла команда у складі Ганзюк Назар (тренер Капанадзе С.Ю і Арініна А.М), Костик Богдан (тренер Єгорова Н.М) і Матлак Олександр (тренер Капанадзе С.Ю і Арініна А. М).

Срібні призери серед чоловіків команда Чернівці1 у складі:

• Кожокарь Іван – МСМК (КБУ ДЮСШ м. Чернівці, Спартак тренери Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко)
  • Косташ Михайло – МС (ШВСМ, Спартак тренери Олег Осипенко та Тетяна Мунтян)
  • Курилюк Павло – МС (ШВСМ, Спартак тренери Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко)

Бронза в особистій першості серед чоловіків: Кожокарь Іван – МСМК (КБУ ДЮСШ м. Чернівці, Спартак тренери Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко).

4-те місце: Руснак Олександра – МС (КБУ ДЮСШ м. Чернівці, Спартак тренери Олег Осипенко та Дмитро Чеботаренко) серед жінок у складі команди «Збірна регіонів»: Павліченко Дарина (Харківська обл.), Новіцька Софія (Черкаська обл.), Руснак Олександра (Чернівецька обл.)

Серед чоловічих команд чернівецькі спортсмени вибороли 2 місце – Чернівці-1 (Кожокарь І., Косташ М., Курилюк П.) В особистій першості серед чоловіків бронзу здобув Кожокарь Іван.