“Буковина” вилетіла з Кубка України у першому раунді

У першому попередньому раунді Кубку України чернівецька «Буковина» 29 серпня 2020 року грала на виїзді з ФК «Ужгород».

Про це повідомляється на офіційній сторінці ФК «Буковина» у Facebook.

Підопічні Степана Маковійчука програли з рахунком 0:2. На 25 хвилині зустрічі після прострілу Юрія Чонки власні ворота вразив дебютант чернівецької команди Олександр Мосіюка.

У другому таймі капітан «Буковини» Тарас Сивка не зміг забити пенальті – повз ворота. А на 64 хвилині гри ексгравець харківського «Металіста» Юрій Чонка вдало виконав штрафний. На жаль, ще один новачок «Буковини» Юрій Фіяло зреагувати на «постріл» тезки не зміг.

«Буковина» у першому раунді Кубка України поступилася на виїзді «Ужгороду» і завершила свої виступи у турнірі.

«Ужгород» – «Буковина» 2:0

Голи: Мосіюк 26′ (автогол), Чонка 64′

Склад «Буковини»: Фіяло, Мосіюк, Раулюк, Матвєєнко, Сивка (Сахнюк, 79), Орловський, Нагорний, Боровець, А. Рябий (Столяр, 89), Д. Рябий (Квасниця, 71), Палагнюк. Запасний: Гакман.