Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Новини України, Спорт

Каратист з Чернівців здобув золото на турнірі в Австрії

Український каратист Різван Талібов посів призові місця на престижних змаганнях Karate1 Premier League. Україна поповнила свою скарбничку золотою нагородою.

У змаганнях, що пройшли на арені “Спортхалле Альпенштрассе”, взяли участь 600 спортсменів з 88 країн світу.

Історичну перемогу для України здобув молодий важковаговик з Чернівців Різван Талібов. 22-річний боєць, який у 2018 році вигравав бронзу чемпіонату Європи в командному куміте, а минулого року посів 5-е місце на Євро в Гвадалахарі, яскраво виблиснув у Зальцбурзі.

Різван Талібов у ваговій категорії +84 кг поповнив свою скарбничку нагородою найвищого ґатунку. Це перше золото та перший фінал турнірів Karate 1 для представників України у важкій вазі (84+ кг) за всю історію.

Різван Талібов здолав у фіналі  американця Браяна Іра – 3:1.