Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Новини області, Спорт

Буковинка стала віцечемпіонкою Європи зі спортивної боротьби

Вихованка Чернівецької обласної ДЮСШ  Соломія Винник здобула срібну нагороду на чемпіонаті Європи зі спортивної боротьби, що триває у столиці Італії Римі.

Вона змагалася у вагові категорії до 55 кг. Тренер-викладач спортсменки – Сергій Одинак. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

У першій день змагань Соломія вийшла до фіналу, перемігши у чвертьфіналі  Бедіху Гун з Туреччини (11:5), у півфіналі – Маріану Драгун з Молдови (10:9). У фінальній сутичці чемпіонату ще зовсім молода буковинка  поступилася бронзовій призерці чемпіонату світу Ользі Хорошевцевій з Росії і стала віцечемпіонкою Європи.

Це перша медаль дорослого чемпіонату Європи за всю історію буковинської боротьби.

Крім того, Соломія була наймолодшою учасницею змагань у своїй ваговій категорії та стала третьою спортсменкою на Буковині, яка виконала норматив «Майстра спорту України міжнародного класу» з вільної боротьби.

Вітаємо спортсменку та тренера з видатним успіхом!

Довідково

Чемпіонат Європи зі спортивної боротьби у Римі (Італія) в олімпійському центрі є останнім великим стартом перед Олімпійськими іграми 2020 в Токіо, тому в ньому випробовують свої сили кращі спортсмени Європи.

Медалі континентальної першості розігруються у трьох видах спортивної боротьби: греко-римській, жіночій та вільній.