Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Спорт

«Буковина» перемогла «Верес» з рахунком 5:4

Одразу 9 голів побачили вболівальники, які відвідали матч чемпіонату України «Буковина» (Чернівці) – «Верес» (Рівне). Підопічні Степана Маковійчука забили на один гол більше та перемогли з рахунком 5:4.

Перший гол у зустрічі забили гості. Сергій Чеботаєв зробив навіс з правого флангу, Ігор Солдат скинув шкіряну кулю у центр, де Антон Яременко відправив шкіряну кулю у ворота «Буковини».

Наші земляки швидко зрівняли результат. Тарас Сивка зробив подачу у штрафний майданчик рівненської команди, а Даніел Раулюк завдав влучного удару головою. Згодом арбітр призначив пенальті за гру рукою у штрафній гравця «Вересу». Пенальті реалізував Тарас Сивка. Ще до перерви підопічні Юрія Вірта зрівняли рахунок. У штрафному майданчику проти Михайла Шестакова порушив правила Віталій Полянський – арбітр призначив другий пенальті у матчі, який реалізував потерпілий.

На 54 хвилині зустрічі у ворота «Буковини» призначили другий пенальті. Сергій Петько влучив у руку Віталія Полянського – арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. На «постріл» Маряна Мисака зреагував Марк Медведєв, однак першим на добиванні був футболіст «Вересу». А через 8 хвилин рахунок став 3:3. Василь Палагнюк віддав пас на Євгена Сантрапинських, який зняв «павутиння». Минуло дві хвилини і Богдан Іванченко виконав штрафний на правому фланзі, а Сергій Любчак вразив власні ворота.

Підопічні Юрія Вірта зуміли зрівняти рахунок. Тарас Пінчук віддав передачу на Маряна Мисака, який і зробив рахунок 4:4. А на 81 хвилині зустрічі капітан «Буковини» Тарас Сивка блискучим ударом приніс перемогу господарям поля – 5:4.

Зазначимо, що першу офіційну гру після повернення у «Буковину» провів досвідчений півзахисник Борис Орловський, який минулого сезону був капітаном рівненського «Вересу».

«Буковина» (Чернівці) – «Верес» (Рівне) – 5:4 (2:2)

10 листопада 2019 р. Чернівці. Стадіон «Буковина».

Арбітр – Децюк (Чернігів), асистенти арбітра – Дубовий (Луганськ), Можарівський (Одеса), четвертий арбітр – Байдюк (Чернівці), спостерігач арбітражу – Чижевський (Одеса).

«Буковина»: Медведєв, Гакман, Полянський (Іванченко, 61), Раулюк, Сивка, Шишигін, Орловський, Сантрапинських (Жумига, 90+2), Ходаковський (Мунтян, 40), Понєдєльнік, Палагнюк. Запасні: Чопко, Гуцул, Томнюк. В.о. головного тренера – Степан Маковійчук.

«Верес»: Бабійчук, Чеботаєв, Любчак, Петько, Солдат, Кучеров, Євдокимов (Пінчук, 66), Мисик, Яременко, Соломка (Гребенюк, 83), Шестаков. Запасні: Фіяло, Дударенко, Івоночко, Микитин, Ющишин. Головний тренер – Юрій Вірт.

Голи: Раулюк (28), Сивка (42 – з пенальті, 81), Сантрапинських (62), Любчак (64, автогол) – Яременко (26), Шестаков (45+1, з пенальті), Мисик (55, 69).

На 55 хвилині Мисик не забив пенальті – воротар.