Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Спорт

«Буковина» мінімально переграла «Поділля»

Суперником чернівецької «Буковини» у 19-му турі була команда «Поділля» (Хмельницький). Нагадаємо, що у першому колі наша команда поступилася суперникові у рідних стінах із рахунком 1:4.

З різних причин у заявці «Буковини» на гру було лише 14 виконавців. Серед них – голкіпери Роман Чопко і Костянтин Гуцул. Через перебір жовтих карток пропускав гру досвідчений захисник Віталій Полянський. Про це повідомляється на офіційному сайті ФК “Буковина”.

Незважаючи на кадрові проблеми, підопічні Степана Маковійчука зуміли перемогти команду, яка перебуває у верхній частині турнірної таблиці.

Переможний гол гості забили на 58 хвилині зустрічі. Капітан «Буковини» Тарас Сивка увірвався у штрафний майданчик «Поділля», де проти нього порушив правила Олександр Майко. Пенальті реалізував той же Тарас Сивка.

На 72 хвилині зустрічі «Поділля» залишилося у меншості. Ярослав Шпікула притримав Василя Палагнюка та отримав червону картку. Виконуючи штрафний, Василь Палагнюк влучив у «стінку».

«Буковина» перемогла з рахунком 1:0 та залишила останню сходинку турнірної таблиці.

«Поділля» (Хмельницький) – «Буковина» (Чернівці) – 0:1 (0:0)

2 листопада 2019 р. Хмельницький. Спорткомплекс «Поділля». 1000 глядачів.

Арбітр – Когут (Тернопіль), асистенти арбітра – Кобялко (Вінницька область), Лікаренко (Київ), четвертий арбітр – Матковська (Хмельницький), спостерігач арбітражу – Овчар (Івано-Франківськ).

«Поділля»: Федоренко, Романюк, Калінін (Галета, 81), Муляр (Дорошенко, 61), Шпікула, Панасенков (Опря, 61), Зуєвич, Каверін (Гайдаш, 84), Морговський, Ліповуз, Майко. Запасні: Нестеренко, Зощук, Буценко, Худік, Мандзюк. Головний тренер – Віталій Костишин.

«Буковина»: Медведєв, Гакман, Раулюк, Понєдєльнік, Сантрапинських, Шишигін, Сивка, Іванченко, Мунтян (Ходаковський, 56), Жумига, Палагнюк. Запасні: Чопко, Гуцул. В.о. головного тренера – Степан Маковійчук.

Гол: Сивка (58, пенальті).

Попередження: Опря (90+2) – Раулюк (90+2).

Вилучення: Шпікула (72).