Найсвіжіші новини Чернівців та Буковини

Спорт

«Буковина» завершила перше коло чемпіонату нічиєю із вінницькою «Нивою»

У середині першого тайму команди обмінялися голами. На 26 хвилині гри капітан «Буковини» Тарас Сивка зробив подачу у штрафний майданчик господарів, де Андрій Понєдєльнік влучно пробив головою. Гравці «Ниви» відігралися дуже швидко. Після подачі Антона Брижчука м’яч у ворота «Буковини» головою відправив Артур Загорулько.

Про це повідомляється на офіційному сайті ФСК «Буковина».

На початку другого тайму гравці «Буковини» знову вийшли вперед. Подачу з кутового головою замкнув Віталій Полянський. Вінницька «Нива» вдруге відігралася на 80 хвилині гри. Цього разу м’яч у ворота «Буковини» головою відправив Дмитро Попов.

Під завісу матчу обидві команди мали шанси здобути перемогу, однак рахунок залишився нічийним 2:2.

До речі, «Буковина» завершувала матч у меншості. На 87 хвилині гри через друге попередження поле достроково залишив Іван Азаренко.

«Нива» (Вінниця) – «Буковина» (Чернівці) – 2:2 (1:1)

21 вересня. Вінниця. Центральний міський стадіон

Голи: Артур Загорулько (27), Дмитро Попов (80) – Андрій Понєдєльнік (26), Віталій Полянський (54).

Вилучення: Іван Азаренко (87, друге попередження).