Телефон для довідок : +380954885391

Email: red.chernivtsi.online@gmail.com

“Буковина” обіграла “Енергію” та продовжує виступи в Кубку України

Сьогодні, 20 серпня, на Херсонщині ФСК «Буковина» зіграла матч першого попереднього етапу Кубка України сезону 2019/2020. Суперником чернівецької команди був ФК «Енергія» (Нова Каховка).

Уже на 4 хвилині зустрічі Тарас Сивка відкрив рахунок у матчі, забивши гол у ворота ФК «Енергія» після передачі Ігора Крашневського.

На 23 хвилині м’яч знову опинився у воротах “Енергії”. Цього разу голом відзначився Євген Сантрапинських, а Ігор Кращевський записав на свій рахунок другий ассист у матчі.

Наприкінці першого тайму, на 44 хвилині Ігор Крашневський ударом відправив м’яч у дев’ятку воріт суперника, зробивши рахунок 3:0 на користь підопічних Андрія Мельничука.

На 60 хвилині голом відзначились господарі поля. Ігор Бочак після передачі Олександра Шевченка вдарив по воротах. М’яч від стійки залетів у ворота “Буковини” – 3:1.

Останній голом у матчі забили на 72 хвилині. Спочатку Даніел Раулюк вдарив у перекладину, а на добиванні першим був Висиль Палагнюк , який влучив у сітку воріт.

Матч закінчився з рахунком 4:1 на користь ФК “Ьуковина”.

Чернівецька команда проходить у наступний етап Кубку України і уже завтра, 21 серпня, дізнається наступного суперника.