У Чернівцях нагородили переможців ІІІ обласного фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!»

Найкращих митців, пошановувачів народних традицій нагородили сьогодні на 3-му обласному фестивалі-конкурсі «Розквітай, писанко!».

Володарем гран-прі Фестивалю стала колективна робота Новоселицького Будинку дитячої творчості, які отримали грошову винагороду 8000 гривень. Про це повідомляє сайт Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА.

Номінація «Писанкове дерево»:

  • І місце – Колективна робота педагогічного колективу та вихованців Путильського районного центру дитячої та юнацької творчості (5500 грн.);
  • ІІ місце – Колективна робота Сокирянського районного центру дитячої та юнацької творчості (4000 грн.);
  • ІІ місце – Колективна робота Топорівської загальоноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новоселицького району (4000 грн.);
  • ІІІ місце – Колективна робота закладів освіти Кельменецького району (3500 грн.);
  • ІІІ місце – Колективна робота Лужанського ЗЗСО І-ІІІ ст. ім.В.Орелецького Мамаївської ОТГ ( 3500 грн.);
  • ІІІ місце – Колективна робота Комунальна обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів «Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей» (3500 грн.);

Номінація «Великодній рушник (покрівець)»:

  • І місце – Осовська Надія, Лукавецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Вижницького району (5500 грн.);
  • ІІ місце – Петрушко Юлія, Сокирянський районний центр дитячої та юнацької творчості, дизайн-студія «Фантазія» (4000 грн.) ;
  • ІІ місце – Рибюк Марина, Карапчівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Вашківецької ОТГ, Вижницького району (4000 грн.) ;
  • ІІІ місце – Назарій Іоанна, Колінковецький ЗНЗ І-ІІІ ст. Хотинського району (3500 грн.);
  • ІІІ місце – Ревега Олеся, Топорівська загальоноосвітня школа І-ІІІ ступнів Новоселицького району (3500 грн.);
  • ІІІ місце – Чибук Микола, Брусницький ЗЗСО І-ІІІ ст, Кіцманського району (3500 грн.).

Номінація «Розпис писанки»:

  • І місце – Шаповал Наталія, Лукавецька ЗОШ І-ІІІ ступенів Вижницького району (5500 грн.);
  • ІІ місце – Зензюк Анжеліка, Лівинецька ЗОШ Кельменецького району та районного дитячо-юнацького центру (4000 грн.) ;
  • ІІ місце – Моргоч Інна, Суховерхівський ЗЗСО І-ІІ ст., Кіцманська ОТГ, БДТ (4000 грн.) ;
  • ІІІ місце – Попович Ангеліна, Чернівецька загальноосвітня школи I–III ст. № 2 ім. Ю. Федьковича ( 3500 грн.);
  • ІІІ місце – Лиско Оксана,Топорівська загальоноосвітня школа І-ІІІ ступнів Новоселицького району (3500 грн.);
  • ІІІ місце – Верега Наталя, Чернівецька загальноосвітня школи I–III ст. № 40 (3500 грн.).